Market İçi Müzikler

Marketlerin içinde çalan müzikler satın alma yoğunluğunda büyük artış sağlıyor. Yapılan araştırmalara göre markete gelen müşteriler hangi marka ürünü alacaklarını rafların karşısına geldiklerinde belirliyorlar. Bu durumda İntelijans müzik ve anons yayın hizmetiyle müşterilerinize dilediğiniz ürünü seçmelerini söyleyebilir, stok yönetiminizi yapacağınız reklamlarla yönetebilir ve market içinde kalma sürelerini arttırabilirsiniz.

Otel Müzik Yayını

Özellikle otellerde lobi ve bekleme salonlarında çaldığımız harika enstrümental müziklerle misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayacaksınız. Oteller için seçtiğimiz şarkılarla günün her saatine özel farklı bir ambiyans oluşturarak kaliteli, ferah ve cool bir ortam oluşturuyoruz. Otel müzik yayını ile siz de misafirlerinizi mutlu edin.

Markanızın Sesi

İntelijans, deneyimli kadrosu ile markanızın sesi olmaya devam ediyor. Radyo sektöründe uzun yıllar tecrübe edinmiş ekibimiz sizin için en uygun sesi, müziği ve anonsu hazırlıyor. Gerektiğinde metin yazarlığı gerektiğinde de dj hizmetini alanında uzman kişiler tarafından sunuyor ve markanızın müdavimlerini mutlu ediyoruz.